.

.

Комплети За Чистење Ci Kyan За P110i, P110m И P120i Печатач За Картички, Пакет од 4 парчиња Картички За Чистење Мотори и 4 парчиња Долги Картички ЗА Чистење T Фидер CK-105912-912

Комплети За Чистење Ci Kyan За P110i, P110m И P120i Печатач За Картички, Пакет од 4 парчиња Картички За Чистење Мотори и 4 парчиња

DEN 318.08
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот за чистење ЦК-105912-912 содржи 4 картички за чистење мотори за печатење и 4 картички за чистење фидер Користете ги овие картички на секои 700 до 1000 отпечатоци, во зависност од употребата или секогаш кога ќе се доживее намален квалитет на печатење. и одржувајте го вашиот печатач да работи на врвни нивоа на изведба. Безбедно и лесно за употреба; економичен начин за одржување и зголемување на работниот век на вашите машинии го продолжува животниот век. Погоден За печатачи За картички P110i, P110m и P120i. Повеќе комплети за чистење печатачи ве молиме посетете Го Нашиот Ci Kyan.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат