.

.

EYЛКМ 3,5 мм Стерео Опкружувачка Музика Паметни Ргб Звучници Колона Звучна Лента За Компјутер Компјутер Лаптоп Звучници

EYЛКМ 3,5 мм Стерео Опкружувачка Музика Паметни Ргб Звучници Колона Звучна Лента За Компјутер Компјутер Лаптоп Звучници

DEN 10116.16
Залиха
Достапно за нарачка

Звучната лента ја пакува Аудио моќта со фино подесени двоен 5w драјвери за да го оживее звукот за фантастично динамично аудио искуство Вибрира ргб осветлување ги подигнува перформансите на игри, Лесно вклучете/исклучете го светлото или променете го режимот на боја со копчето на допир на врвот. Жиченото поврзување со други уреди преку кабелот aux од 3,5 мм Неверојатно компактниот звучник на компјутерот е доволно тенок за да седи рамно под мониторите за да заштеди простор 25 WRemote Control : Функција За Репродукција : Нематеријал : пластичниот пакет Вклучува : 1* Звучен бариф ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Поради Различен Монитор, бојата може да има разлика.

Карактеристики на предлогот

Cabinet Material:
plastic
Channels:
2 (2.0)
Input Power(W):
Remote Control:
No
Playback Function:
None
Material:
plastic
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Due to Different Monitor, the color may have difference. :

Купувачи како што избираат