.

.

Директно Брич, Класичен Директно Работ Брич-ТАКАХАШИ Директно Брич за Бербер вклучува 20 слободен ножеви ОД УБАВИНА &засилувач; БЕРБЕР

Директно Брич, Класичен Директно Работ Брич-ТАКАХАШИ Директно Брич за Бербер вклучува 20 слободен ножеви ОД УБАВИНА &засилувач; БЕРБЕР

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

€ ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИРЕКТНО Брич-Изработен од издржлив германски нерѓосувачки Челик со склоп на глава што лесно се отвора, каде што можете безбедно и без напор да го разменувате секое сечило, гарантирано дека никогаш нема да ' рѓосува или оцрнува со употреба што го прави инвестиција што ќе трае цел живот ● НУЛА ИРИТАЦИЈА на КОЖАТА-Трансформирајте го бричењето од скучна работа во пријатен настан со овој директен брич и ултра остри супер нерѓосувачки жилети кои помагаат да се намали иритацијата на кожата, испакнатините за бричење и вродените влакна кои се вообичаени со кертриџ или електрични жилети. ● РАЧНО ИЗРАБОТЕНА КЛАСИЧНА И УДОБНА-Ако барате одлично удобно бричење, овој директен брич совршено ќе одговара на вашата дланка, долгата рачно изработена рачка од 6 инчи ви дава совршена должина за држење, додека само 25гр тежина помага да се обезбеди поддршка за лизгање за да се избричи блиску со многу прошка. Добро избалансиран и ефикасен. За разлика од пластичните жилети за еднократна употреба и касетите што ги фрлате по само неколку употреби, нашето сечило за бричење со прав раб го намалува отпадот и ја подобрува нашата околина, давајќи ви можност да заштедите пари на долг рок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат