.

.

Суров Шеќер Пакет За Миење Раце + Тело

Суров Шеќер Пакет За Миење Раце + Тело

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува 1 Зелен Чај, Краставица и Миење На Телото Од Алое Вера (25 мл+ 1 Зелен Чај, Краставица и Сапун за Раце Од Алое Вера + (16,9 мл.) + Екотулс Деликатна Луфа. Џем преполн со добрина богата со витамини-од хранливи материи од овошје и зеленчук, до Organими и Сертифицирани Органски Екстракти. Доставување исклучително чисти, богати есенцијални масла, витамини, enими и хранливи материи кои ја негуваат и витализираат вашата кожа. Без натриум Лаурил Сулфат; Без Формалдехид; Без Нонилфенол Етоксилат И Без Пропилпарабен; Без Парабени; Без Сулфат, Вегански и Без Глутен. Одличен подарок за жените во вашиот живот!. Секое Миење На Телото Со Суров Шеќер ве обвива во сатенска пена создадена од најдобрите работи на земјата. Работете го Ова Миење На Телото Што Ја Сака Влагата во свиленкаста пена за бујно искуство со туширање, кондиционирање на кожата. Натопено Со Зелен Чај, Краставица и Алое Вера, Нашето Миење На Телото ја лекува и чисти сувата кожа. Комбинираните ефекти Зелениот Чај, Краставицата и Алое Вера интензивно ја хидрираат и негуваат вашата кожа; оставајќи да се чувствувате посвежо и помазно после секое туширање. Покрај тоа, нашиот Сапун за Раце нуди и привлечна мешавина Од Зелен Чај, Краставица и Алое Вера. Формулата Што Ја Сака Влагата помага да ги одржувате рацете исчистени и хидрирани во исто време! Ова миење раце преполно со витамини ја омекнува и осветлува кожата додека нуди да ја измазните кожата на вашата рака. И Миењето На Телото и Сапунот За Раце не содржат сулфати или парабени. И двајцата се без суровост и вегански. Дополнително, Тие се Без Натриум Лаурил Сулфат, Без Формалдехид, Без Донатори На Формалдехид, Без Животински Нуспроизвод, Без Фталат, Без Флуор, Без Алуминиум, Без Вештачка Боја, Без Нонилфенол Етоксилат, Без Пропилпарабен, Без Парабени, Без Сулфат, Вегански И Без Глутен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат