.

.

Гроздобер Луксузни Машки Бричење Комплет Со Синтетички Четка За Коса, 3 Различни Тип На Брич Да Се Избере &засилувач; Нерѓосувачки Челик Штанд.Совршен Сет За Мажи

Гроздобер Луксузни Машки Бричење Комплет Со Синтетички Четка За Коса, 3 Различни Тип На Брич Да Се Избере &засилувач; Нерѓосувачки Челик Штанд.Совршен

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Исклучително мека, издржлива и Екстра Брзо сушење, Синтетичката Четка за Бричење Јазовец овозможува Лесна За Одржување И Четка За Долг Живот Одличен зафат, совршена рамнотежа и перформанси во Нашиот Најпродаван Безбедносен Брич со Тројни Рабови. Супер лесен и безбеден за замена на кертриџот, само притиснете го тркалезното копче на бричот и турнете ја главата внатре. Нерѓосувачки Челик И Држач За Хром И За Бричење и За Четка. тоа ќе овозможи вашата четка и брич правилно да се исушат помеѓу употребата, додека ги држите подалеку од бактерии. Сет За бричење за машки подарок Е Рачно Изработен во ВЕЛИКА британија. Изработени Со Висококвалитетни Материјали. Синтетичка Четка За Бричење Коса Оваа синтетичка четка за Бричење Коса во традиционален стил. Синтетичката Коса се смета за натпросечен стандард, и како таква прави одлична четка за ексфолијација на кожата истовремено со подготовката за бричење. Произведено Во Англија. Вкупна Висина на четката = 100мм }синтетичка должина на Косата = 49мм висина на Јазолот = 50мм Тежина на Четката = 51грама ХАРИАЛИ ЛОНДОН ОБЕЗБЕДУВА 3 Рабови Бричиако е блиско, но многу удобно бричење што го барате не барајте повеќе. Овој брич користи лесно достапни сечила со Троен Раб кои се без влечење и мазни на лицето. Овој брич со Тројни Рабови е дизајниран да обезбеди оптимална рамнотежа додека седите удобно во вашата рака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат