.

.

Икеа Микробранова Капак 701.860.90, Сива Сина

Икеа Микробранова Капак 701.860.90, Сива Сина

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара на повеќето микробранови печки, вклучувајќи помали модели Со неколку мали дупки за ослободување на пареа. Дијаметар : 10 "висина : 4". Микробранова Печка-Безбедно; машина за миење садови-безбедно. Заштитува од прскање храна. Со неколку мали дупки за ослободување на пареа. Одговара на повеќето микробранови печки, вклучувајќи помали модели. Издржува температури до 212 Степени Ф. полипропилен микробранова печка-безбеден. Машина за миење садови-безбедно. Дијаметар : 10", висина : 4". Материјалот во овој производ може да се рециклира. Ве молиме проверете ги правилата за рециклирање во вашата заедница и дали постојат капацитети за рециклирање во вашата област.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат