.

.

Спреј За Отстранување На 'Рѓа на Автомобил заргел, 450мл Средство За Чистење На Дебеломер На Сопирачките Систем За Сопирање На Дискот Моќен Спреј За Чистење На' Рѓа З?

Спреј За Отстранување На 'Рѓа на Автомобил заргел, 450мл Средство За Чистење На Дебеломер На Сопирачките Систем За Сопирање На Дискот Моќен

DEN 122.40
Залиха
Достапно за нарачка

Моќно Чистење : овој чистач за автомобили за сопирачките може да навлезе, раствори и брзо да ја отстрани прашината, маслото и другите нечистотии од системот за сопирање, спојката и дебеломер на сопирачките Одржувајте Ги Перформансите на Сопирачките : овој спреј за чистење на автомобилот за сопирачка може ефикасно да ги одржува одличните перформанси на системот за сопирање, да одржува дисипација на топлина и да спречи ненадејно откажување на сопирачката. Намалување на бучавата : ова средство за чистење автомобили за системот за сопирање на дискот може да ја намали прашината и да го намали грубиот звук при сопирање. Помогнете во одржувањето на сопирачките и заштитете ги деловите од автомобилот. Капацитет и Работен Век : овој чистач на сопирачки за автомобили има капацитет од 450мл. Неговиот работен век е 5 години. Користете Чекори : Прво, на добро проветрено место, добро протресете ја течноста во садот пред прскање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат