.

.

Метален Приврзок Ѓердан Автомобил Задно Огледало Висечки Украс СО Синџир Со Топчиња ОД Мушка АМН - 288 Islпска Калиграфија Ислам Мода Еид Рамазан Муслимански Подарок

Метален Приврзок Ѓердан Автомобил Задно Огледало Висечки Украс СО Синџир Со Топчиња ОД Мушка АМН - 288 Islпска Калиграфија Ислам Мода Еид Рамазан

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Убава декоративна pпска калиграфија приврзок Со Мушка топката Синџир Исламски ѓердан или како автомобил виси украс за Муслиман Карактеристика : arпска калиграфија на метален приврзок со 42 см. мушка топката синџир (прибл. Добро за употреба како ѓердан или виси на ретровизорот на вашиот автомобил или камион, или виси на ѕидната врата, прозорецот или мебелот за декорација на вашата куќа. Големина на приврзок 2, 5х2 см. Добар Квалитет На Производот. Муслимански подарок За Рамазан, бајрам, роденден или други добри прилики итн. Метален Приврзок Ѓердан Автомобил Задно Огледало Висечки Украс СО Синџир Со Топчиња ОД Мушка АМН - 288 Islпски Калиграфија Исламот Мода Еид Рамазан Муслимански Подарок. Добро е да се користи како ѓердан или како виси на ретровизорот на вашиот автомобил или камион, или виси на ѕидната врата, прозорецот или мебелот за декорација на вашата куќа. Добар Квалитет На Производот. Муслимански подарок За Рамазан, бајрам, роденден или други добри прилики итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат