.

.

100 ПАРЧИЊА Стоматолошки Бунари За Еднократна Употреба, Садови За Мешање Бела 2-Добро, Пластика 2 Дупка Добро Мешање

100 ПАРЧИЊА Стоматолошки Бунари За Еднократна Употреба, Садови За Мешање Бела 2-Добро, Пластика 2 Дупка Добро Мешање

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

€Висок Квалитет : Изработен од медицински ОДДЕЛЕНИЕ пп материјал ●Лесен и Лесен За Употреба : Мала тежина и употреба за еднократна употреба. ●Големина : 2 Бунари : 2 "х 1" 4 Бунари : 2 "х 2". Стоматолошки Бунари За Мешање За Еднократна Употреба,Садови За Мешање Бела 2-Добро, Пластика 2 Дупка Добро Мешање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат