.

.

Воки Токи 11085 томас &засилувач; Пријатели За Деца Флексибилни Saftey Антена И Морс Код Со Вклучување/Исклучување Прекинувач, ВИСОКА, Стилски Изглед, Убава И Мода, 2 Парч?

Воки Токи 11085 томас &засилувач; Пријатели За Деца Флексибилни Saftey Антена И Морс Код Со Вклучување/Исклучување Прекинувач, ВИСОКА,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Две токи токи со појас клип Вклучен / Исклучен прекинувач за заштеда на траење на батеријата (9 V). Флексибилна сафтеј антена И Морзеов Код. Од Производителот Томас Резервоарот мотор токи токи ќе ви донесе толку многу различни авантури и ќе ви помогне во чиста забава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат