.

.

Игла Пенкало За Екрани На Допир, Активно Пенкало Дигитален Молив Фина Точка Компатибилен со iPhone iPad И Други Таблети …

Игла Пенкало За Екрани На Допир, Активно Пенкало Дигитален Молив Фина Точка Компатибилен со iPhone iPad И Други Таблети …

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

● Чувствителност и Прецизност : ова пенкало за игла со врв со дијаметар од 1,5 мм, обезбедува попрецизно, ви дава реално чувство за создавање, добро за цртање и сликање (Ве молиме имајте предвид дека не постои различна чувствителност на притисок и сите линии имаат иста дебелина . ● Функција за заштеда На енергија : ја поставуваме 30-минутната функција за автоматско исклучување во неактивноста на иглата. Ова пенкало за игла со Магнетски УСБ-кабел (Вклучено) поддржува 10-12 часа континуирана употреба само за 2 часа време на полнење. ● Операција со едно копче : операција Со Едно копче, можете да отворите нови креативни можности во секое време, насекаде. ● Лесен за Употреба : нема потреба да инсталирате Апликации, нема потреба да се спарувате со Bluetooth. ● Долго Траење На Батеријата : Вградена батерија на полнење, ви овозможува да го користите овој молив за игла за целиот ден на целосно наполнет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат