.

.

Newmen GM335 Жешка Заменлива Механичка Тастатура Безжична 2.4 Ghz/Жична USB C Тастатура За Игри ПРОТИВ Духови ПРЕДВОДЕНА Од Позадинско Осветлување Безжична Mechanономска Механ

Newmen GM335 Жешка Заменлива Механичка Тастатура Безжична 2.4 Ghz/Жична USB C Тастатура За Игри ПРОТИВ Духови ПРЕДВОДЕНА Од Позадинско

DEN 895.84
Залиха
Достапно за нарачка

Фн+/ / п : Прилагодете ја брзината на позадинско осветлување Fn+ezzzy// : Прилагодете ја осветленоста на позадинското осветлување. Фн+Победа : Заклучи/Отклучи Прозорци. Fn+Prt Sc : прекинувач позадинско осветлување ефект. Fn+Esc : Исклучете го задното осветлување на тастатурата. Фн+Пауза : 6-те групи на сопствени осветлувања. Fn+Scr LK : Изменете го прилагодениот ефект на задно осветлување. Фн+Дел : Продолжете да притискате 3 секунди за да ја вратите фабричката состојба. ЊУМЕН е високотехнолошки производител кој интегрира Рс идеален за поврзување на лаптоп, КОМПЈУТЕР и компјутер за играње игри и канцеларија. €LED Позадинско Осветлување Осветлете Ја Безжичната Тастатура Q механичката безжична тастатура може да понуди ладен ефект на позадинско осветлување во мешана боја со 14 ефект на позадинско осветлување, исто така прилагодете 6 позадинско осветлување, НАПРАВЕТЕ го вашиот единствен ефект на задно осветлување. Абс двојно шут вбризгување обликувани клучеви ви овозможуваат да уживате во вашето искуство со игри во темнина без да се грижите за притискање на погрешни копчиња. FN + ezzz прилагодете ја осветленоста на позадинското осветлување, FN + / ob прилагодете ја брзината на позадинско осветлување, FN+ESC контролно позадинско осветлување вклучено/исклучено, FN+Prt Sc прекинувач ефект на позадинско осветлување. €Топла Заменлива Механичка Тастатура ●оваа механичка тастатура за игри усвојува механички прекинувачи за тастатура, нејзиниот приклучок за поддршка на жариштето и компатибилен со 3-пински прекинувач, уживајте во забавата на вашата СОПСТВЕНА ТАСТАТУРА. Со механички прекинувачи на тастатурата кои имаат 50 милиони пати живот. Побрз одговор и подолг животен век видете одлични перформанси и искуство. Можете да изберете од сини или црвени прекинувачи во зависност од вашите потреби. €kingономски Игри тастатура е впечатлива движење, намалување на замор на рацете по долгорочна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат