.

.

Литандски Меки Блокови За Редење За Бебиња Монтесори Сензорни Играчки За Капење За Бебиња За Мали Деца Бебиња 6 9 Месец 1 2 Годишна Возраст

Литандски Меки Блокови За Редење За Бебиња Монтесори Сензорни Играчки За Капење За Бебиња За Мали Деца Бебиња 6 9 Месец 1 2 Годишна Возраст

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Безбеден Материјал, мек и силикон за храна Играчки за рано Учење : рамнотежа, броење математика и исто така соодветна игра. Монтесори играчки за бебиња,12 ПАРЧИЊА, вклучуваат животно, форма,овошје или броеви страни, тактилност и визуелно истражуваат. Меки Блокови, меки и издржливи, лесни за стискање,правејќи звук на крцкање, играчки за капење за новороденчиња. Безбеден Материјал, меки и деца соодветни големини. Играчки за рано Учење : рамнотежа, броење математика и исто така соодветна игра. Редење играчки за мали деца-децата се заинтересирани за редење потоа соборувајќи го сложувачот и преправете,играјте повторно и повторно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат