.

.

Серум против Брчки за Лице И Тело, Обновување, Ревитализација И Осветлување На Кожата, 10мл

Серум против Брчки за Лице И Тело, Обновување, Ревитализација И Осветлување На Кожата, 10мл

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Веднаш намалете ја појавата на фини линии, брчки, минимизирајте ги порите и избришете ги мртвите клетки на кожата преку нежна ексфолијација, со целосно новиот Серум За Моментално Совршенство на Нулта Пора! Ја штити кожата и привлекува влага во деликатните бариери за дополнителна хидратација што ја елиминира сувата кожа, токсините и промовира оптимални услови за циклусот на убавина на кожата што резултира со осветлување на тонот на кожата и совршен третман за црни точки и акни!. Минимизирајте Ги Порите : нежната ексфолијација помага да се прочистат и минимизираат зголемените пори, ја намалува црната точка и црвенилото од акните. Ја храни и Навлажнува : Ја Хидрира кожата и обезбедува младешки сјај, правејќи ја вашата кожа посјајна и појасна. Гаранција за производот : ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е-пошта.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат