.

.

Секој Маж Мелем За Брада Џек-Суптилен Мирис На Сандалово Дрво-Ја Навлажнува, Штити И Ја Зајакнува Вашата Брада-Природно Добиен Со Масло Од Чајно Дрво, Шеа Путер и Па?

Секој Маж Мелем За Брада Џек-Суптилен Мирис На Сандалово Дрво-Ја Навлажнува, Штити И Ја Зајакнува Вашата Брада-Природно Добиен Со

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

ПРИРОДНО ДОБИЕНИ СОСТОЈКИ : растителни состојки што ги знаете (и можете да ги прочитате) како масло од чајно дрво, шеа путер, витамин Е, масло од јојоба и екстракт од оризови трици; гордо без парабени, фталати, штетни хемикалии и бои; формула без глутен МИРИСИ ИНСПИРИРАНИ на ОТВОРЕНО : топол мирис на сандалово дрво надополнет со килибар, ветивер и ванила. НАПРАВЕНО ЗА МАЖИ КАКО ВАС : Специјално формулирано за зајакнување и заштита на брадата; ги хидрира и смирува влакната на лицето и кожата одоздола; пчелин восок обезбедува лесно држење за стилизирање по желба. СЕРТИФИЦИРАН БЕЗ СУРОВОСТ : Од Страна На Луѓето За Етички Третман На Организацијата На Животните (ПЕТА) и никогаш не тестирани на животни; апсолутно тестирани за време на викендот воини. ОДГОВОРНО ПРОИЗВЕДЕНО во САД : сан Франциско роден, одржливо направен, произведен во САД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат