.

.

Микроскоп Адаптер 8 13 14 15 18 20 25 28 30 32 35 37 40 42мм Тркалезни Рамни Леќи Планус Стаклени Леќи За Додатоци За Микроскоп СО Лед Светилки Т6 Л2

Микроскоп Адаптер 8 13 14 15 18 20 25 28 30 32 35 37 40 42мм Тркалезни Рамни Леќи Планус Стаклени Леќи За Додатоци За Микроскоп СО Лед Светилки

DEN 289.60
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Стакло Употреба : Оптички. Структура : Рамен. Вклучен пакет : 1 х стакло. Суштински додаток за микроскоп . е практичен додаток, лесен за инсталирање. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние ќе одговориме што е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат