.

.

Герик 8 Парчиња Случај Компатибилен Со Прекинувач Лајт, Комплет За Додатоци За Носење, 1 Мека Силиконска Кутија + 2 Заштитник На Екранот + 4 Капачиња За Палецот + 1 Торб?

Герик 8 Парчиња Случај Компатибилен Со Прекинувач Лајт, Комплет За Додатоци За Носење, 1 Мека Силиконска Кутија + 2 Заштитник На Екранот + 4 Капачиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

1 ●Пренослив Дизајн● : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ ЗАБЕЛЕЖАНИ : НЕ Е КОМПАТИБИЛЕН со ПРЕКИНУВАЧОТ!!! САМО КОМПАТИБИЛЕН СО ПРЕКИНУВАЧ ЛАЈТ!!! Комплетот вклучува пренослива торба. Чувајте го вашиот уред, слушалки или мали додатоци. Исто така, со 8 специјални слотови за поставување видео игра.●ЗАБЕЛЕШКА!● : Внатрешниот џеб на торбата не може да ја содржи банката за напојување и напојување.●Робусна Торба●површините на торбата се изработени од материјал ЕВА отпорен на удари и исто така се водоотпорни.Внатрешноста користи мек материјал за амортизација за да го заштити вашиот уред од гребење кога ќе падне.Qualicone cover® : обликот на дизајнот е лесен за држење и може да игра удобно за долго време.Капакот на уредот е изработен од силикон, многу мек, отпорност на лизгање и апсорпција на удари. Дури и ако постојано се инсталира и отстранува, тоа нема да го изгребе телото.●Висококвалитетниот Филм : 9ч тврдо стакло го штити вашиот мобилен телефон од гребнатини, гребнатини и други тврди предмети. исто така со висока дефиниција и чувствителна на допир, операција со нула одложување.●Безгрижни 18-месечни и пријателски услуги на клиентите.За секој проблем, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе се потрудиме да ви дадеме решение за задоволство. Зошто да изберете геричен комплет додатоци компатибилен Со прекинувач лајт случај за девојки?1. Доволно простор за складирање.- Преносливата торба може да го задржи вашиот уред, слушалки или мали додатоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат