.

.

Профилиран 113-10265 Задна Лента За Нишање Крајна Врска

Профилиран 113-10265 Задна Лента За Нишање Крајна Врска

DEN 456.00
Залиха
Достапно за нарачка

1000 МИЛЈИ ГАРАНЦИЈА. Можете да ги инсталирате нашите врски со крајот на лентата за нишање со доверба знаејќи дека секој дел што го продаваме е поддржан од нашата водечка во индустријата 1.000 милји ограничена гаранција. Можеме да го понудиме ова затоа што нашите делови се конструирани, тестирани, повторно тестирани и подлежат на строги процедури за контрола на квалитетот-нашиот квалитет е втор по ништо. ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ И ЗАВРШУВАЊЕ. Профилираните врски на крајот на лентата за нишање се изградени со користење на некои од најтешките челици на планетата. Врските од типот на завртки и ракави се изградени со висококвалитетен хардвер, а врските во стилот на вратоврска имаат фалсификувани столпчиња ОД ХРОМОЛЕН челик SAE4140 И фалсификувани куќишта SAE1045. Секоја соодветна површина е цпу обработена за прецизно вклопување и завршна обработка. Единиците во стилот на вратоврска се запечатени со специјално дизајнирани ЦР-гумени чизми за крајна издржливост. ИЗГРАДЕН ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ. Има причина зошто најпочитуваните брендови за суспензија на перформансите користат Профилирани производи-ние сме фанатични за квалитетот, перформансите и издржливоста. Професионалците заштедуваат време и пари со нашите производи со конкурентни цени кои ги надминуваат инфериорните брендови. Завршете ја работата со доверба-заменете ги истрошените компоненти со лидерот во перформансите делови на шасијата : Профилирани. ШТО Е КРАЈНА ВРСКА СО ЛЕНТАТА ЗА НИШАЊЕ? Врската за крај на лентата за нишање (позната и како врска со лентата за стабилизатор) е дел од системот за суспензија на вашето возило - ја поврзува лентата за нишање (или лентата против превртување) со остатокот од суспензијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат