.

.

Моќ Стоп Кое2054 Автоспецијалност Предна Замена Сопирачка Комплет-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

Моќ Стоп Кое2054 Автоспецијалност Предна Замена Сопирачка Комплет-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

DEN 3199.68
Залиха
Достапно за нарачка

Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки З17 Еволуција Чиста керамичка формула За Возење ги одржува вашите тркала без прашина. Тестирани влошки за сопирачките за да се обезбеди сопирање без бучава. Роторите користат одлеаноци Г3000 и се 100% мелница избалансирана за перформансите и безбедноста на акциите. Го вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат