.

.

2 ПАРЧИЊА Кафези За Шишиња За Велосипеди, Лесен Силен Држач За Шишиња За Велосипеди, Лесен За Прилагодување На Држачот За Чаши За Велосипеди, Без Завртки, Едноставен

2 ПАРЧИЊА Кафези За Шишиња За Велосипеди, Лесен Силен Држач За Шишиња За Велосипеди, Лесен За Прилагодување На Држачот За Чаши За Велосипеди,

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

€Одличен избор} држачот за чаши за вода е изработен од пластика од висока класа, погоден за сите видови шишиња, шишиња со вода, лименки со надворешен дијаметар од 2,6-3,1 инчи, две комбинации, тој е добар помошник за вашите спортови на отворено ●Лесен за ракување ● држачот за чаши за вода може лесно да се инсталира и заклучи во различни позиции на велосипедот со прилагодување на канџите директно со рачната ротациона рачка, која е безбедна и сигурна, и нема потреба од дупки за завртки на велосипедот. ●Специјален дизајн●овој држач за чаши е уникатен во дизајнот и лесен за ракување. Со олабавување на завртката за среден крст, можете лесно да ја изберете насоката на држачот за шишиња според вашите потреби, што ќе ви го направи поудобно да го користите. €Широка употреба овој држач за чаши за шишиња со вода не е погоден само за поставување видови чаши за вода, шишиња со вода, шишиња, лименки итн., туку е погоден и за инсталација на разни велосипеди, планински велосипеди и колички. Quality & Service Q секогаш се обидуваме да им понудиме подобри производи на нашите клиенти. гаранција за враќање. Ако има некаков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. 100% гарантирано задоволство. Пакување : 2 ПАРЧИЊА опсег на истегнување на кафезот за шишиња : 0,7-1,8 инчи погоден за дијаметар на шишето : 2,6 - 3,1 инчи.Посебна Забелешка : овој производ не е погоден за употреба на бебешки кабриолет!Одличен избор држачот за чаши е изработен од пластика од висока класа, материјалот има добра еластичност и не е лесен за оштетување. Погоден е за сите видови шишиња, котлиња и лименки со надворешен дијаметар од 2,6 - 3,1 инчи. Две комбинации (1 црна, 1 Црвена), е вашиот добар помошник За спортови На отворено Уникатен дизајн И едноставна операција држачот за чаши за вода може лесно да се инсталира и заклучи во различни положби на велосипедот со прилагодување на вилиците со рачната ротациона рачка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат