.

.

Торба За Носач За Миленичиња Сино Зелено Море Морски Ѕвезди Шема Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Торба За Носач За Миленичиња Сино Зелено Море Морски Ѕвезди Шема Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

DEN 1384.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држатВе молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето.таа е погодна за Птици, мачки,раси на чаши,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.Ве молиме изберете го вашиот оператор врз основа на должината и висината на вашето домашно милениче. Четири Страни Мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Влезот од левата страна е мал влез на патент,влезот од десната страна е влезот на прозорецот со полн патент. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето.Влез со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух,туку и лесна глетка за гледање,многу мрежести прозорци за одржување на миленичето ладно и помагање на алевија. Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето бебе од крзно, без разлика со автомобил или воздух. Постојат ремен за рамо и ремен за раце.Прилагодливиот ремен за рамо ви помага при носење без раце.Широко се користи на ветеринар,авион, автомобил и сл. Ќебе и Безбедносен Ремен.Меко ќебе во торбата, направете го вашето домашно милениче удобно.Внатрешниот безбедносен ремен се прицврстува на јаката на вашите миленици спречете го вашето домашно милениче да избега и осигурајте се дека вашето домашно милениче останува безбедно. Носач на мачки со Врвна Мрежеста Авиокомпанија Одобрена Патувачка Торба За Миленичиња. Материјал : Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето крзнено бебе без разлика со автомобил или воздух.Може да се пере со рака или машина. Информации за големината : 17x9x11 инчи( Lx Wx H), 43x23 x28 CM(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држат.Ве молиме измерете ја големината на вашето домашно милениче порано purchase.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат