.

.

Хаски Голф Клуб Возач Талвеј Дрво Хибридно Сечило Чекан Путер Глава Капак Смешни Синтетички Кожа Цртан Филм Животни Покривки Заштитник

Хаски Голф Клуб Возач Талвеј Дрво Хибридно Сечило Чекан Путер Глава Капак Смешни Синтетички Кожа Цртан Филм Животни Покривки Заштитник

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Капакот На Главата На Голф-Клубот ШАБИЕР Изработен од Врвна Стп Кожа и Извонреден Вез Се Издржливи, Водоотпорни и Лесни за Чистење Поставата од микро-Руно Може Ефикасно Да Ги Заштити Вашите Клубови од Гребење или Оштетување. ШАБИЕР Навлаки За Голф Со Двојни Еластични Ленти за Цврсто Вклопување и Сигурно Држење. Еластичниот Врат Лесно се Става и Вади. Стилски И Уникатен Капак На Главата На Возачот На Голф со Цртан Дизајн. Шабиер Навлаките за Голф се Стилски и Уникатни. За пријателите На Љубителите На Голф, ова е Совршен Подарок и Основна Опрема, а Може Да се Подари И На Вашето Семејство, Пријатели и Колеги. Хаски Голф Клуб Возач Фервеј Дрво Хибриден Сечилото Чекан Туткам Главата Покрие Смешни Синтетички Кожа Цртан Филм Животни Капаци Заштитник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат