.

.

Glimmerst Персоналните Почетна Нараквица, 18k Позлатени Нерѓосувачки Челик Писмо Нараквица Dainty Монета Шарм Нараквица Деликатна Диск Име Нараквица За Жени Девојки

Glimmerst Персоналните Почетна Нараквица, 18k Позлатени Нерѓосувачки Челик Писмо Нараквица Dainty Монета Шарм Нараквица Деликатна Диск Име

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. 18к Позлатен Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, 18к Позлатен. Чувајте Ја Бојата Засекогаш.Нашата едноставна, но елегантна нараквица со букви е без олово, без никел и хипоалергична. Мерења ♥ Буква Нараквица : 5,5 "+2" , Почетна Монета Приврзок : 0,8 см. Значењето Ја Користи нашата нараквица со златно име за да ве претставува вас или вашите најблиски. Најдобар Подарок ♥ нашата деликатна златна почетна нараквица е преполна со љубов во кадифена кеса . Тоа е совршен подарок за вашите деца, дете, најдобра пријателка, ќерка, сопруга, мајка, па дури и бабите ги сакаат и нив. Ѓерданот од златен крст е лесен и удобен за носење. 60 ДЕН ГАРАНЦИЈА вашата среќа е наша среќа! За Да Се Обезбеди Целосно Задоволство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат