.

.

Јуесуо 2 Пакувајте Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Потење,Памучни Работни Капи со Прилагодливо Пакување Опашка За Жени

Јуесуо 2 Пакувајте Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Потење,Памучни Работни Капи со Прилагодливо Пакување Опашка За Жени

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на копчето. Машинско Перење. ●Ткаенина За дишење● : капачето за чистење е изработено од 100% чист памук, со умерена дебелина И добра пропустливост на воздухот, мека текстура, удобна за носење, погодна за цел ден wear.It се препорачува миење со ладна вода и благ детергент за да се спречи избледување и намалување. Quotton Design® : нашето хируршко капаче доаѓа со копчиња од двете страни, можете да го закачите ременот на капакот на лицето на копчињата наместо на ушите,што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска, што може да го намали притисокот и непријатноста на вашите уши. ●Анти-пот Бендот● : предниот крај на капачињата за медицинска сестра за жени има лента против пот, што може ефикасно да спречи потта на челото да тече во очите, да ги намали непотребните проблеми. ●Торбичка за конска опашка И Прилагодлив Дизајн+ : Капачињата За Туширање Со прилагодлива еластична лента, таа е погодна за луѓе со различни стилови на коса и нема да биде тесна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат