.

.

Тест Цевка Решетката Стојат Премија За Цевки На Диа.18мм, 12 Дупки, Силен Материјал, Пакет Од 1 Поликарбонат Материјал

Тест Цевка Решетката Стојат Премија За Цевки На Диа.18мм, 12 Дупки, Силен Материјал, Пакет Од 1 Поликарбонат Материјал

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Решетка за ВРВЕН КВАЛИТЕТ | Епрувета со цврста поликарбонатна конструкција која ќе се спротивстави на абењето на лабораторијата СМЕСТУВА 12 ЕПРУВЕТИ | Поддржува до 12 епрувети со дијаметар до 18мм-Обезбедува практично вметнување и отстранување на цевки. 3-НИВО ДИЗАЈН | Обезбедува јасен поглед на содржината на цевката. ОДЛИЧНО ЗА УЧИЛНИЦА, НАУЧНИ ЛАБОРАТОРИИ и домаќинство | Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за научни училници и употреба во домаќинството. Може да се пренамени за употреба во кујни, за чување зачини или прибор. Одлично за уметност и занаети, за пенкала и организација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат