.

.

Виминстон Замена Топки 2-Пакет Мини Одбојка

Виминстон Замена Топки 2-Пакет Мини Одбојка

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува две Натпреварувачки Топки од 3,5 инчи Компатибилен СО СПК Игра Одбојка или Други Круг Нето Игра. Топката има дополнителен стисок : Длабоките жлебови можат да го донесат најдоброто искуство со игри. Големината на топката е 3,5 инчи/9 см. Лесно се држи во едната рака. Обезбедување квалитет : секој проблем ве молиме пишете ни за прв пат, можеме да се обидеме најдобро да ги решиме сите прашања и да ве задоволиме. Можете да купите со целосна доверба. Виминстон мини одбојка игра во собата е 2 НАСПРОТИ 2 одбојка стил на отворено игра. Тоа е лесно да се научат и ќе може да игра насекаде, во секое време. Се што ви треба се вашите добри пријатели(или семејство) и некој отворен простор. Можете да играте на плажа, во дворот, салата и така натаму. Важно е да имате топка. Ако вашата топка е скршена или изгубена, не можете да ја играте оваа игра. Тоа е добар подарок за деца, тинејџери и семејство. Може да ја оживее атмосферата и да негува меѓучовечки односи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат