.

.

Нокмопо Макси Фустан За Жени Мода За Одмор На Плажа Британска Јака Со Кариран Принт Со Краток Ракав Фустан Со колена

Нокмопо Макси Фустан За Жени Мода За Одмор На Плажа Британска Јака Со Кариран Принт Со Краток Ракав Фустан Со колена

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

ТКАЕНИНА - овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаенина е мека и не проѕирна, еластичната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. Карактеристики : макси фустан за жени има секси обвивка против вратот, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висок струк, Секси, Шик, целокупно цветно/ печатење со точки, долг макси фустан со целосна должина, комплетна вистинска силуета на обвивка, асиметрична возбудлива облога на дното, висока поделба од едната страна, завиткајте појас на половината.Овој фустан е лесен и лежерен, има еластична лента на цвест на половината.слатка и симпатична, мека и привлечна. Материјал Од Ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандекс.Изработени од Висококвалитетна Вискоза и висок Спандекс. Материјалот е лесен, многу течен и воздушен, мек и растеглив .Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, воздух dry.US Големина : Х-Мали / САД 0-2, Мали / САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 20-22, 3Х-Големи/САД 24.Ќе се потрудиме да ажурираме нова боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. Прилики : тоа е перфер погоден за секојдневно носење, обединување на часови, плажа, забава, шопинг, состаноци, вечера, патувања, трчање задачи, ноќно излегување, роденден, гостин на свадба, годишнина, роденден итн. Можете да го спарите со потпетици станови или дури и сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено за облекување со некои додатоци или само носење како летен фустан. Тоа ќе биде убав подарок за девојка или ден на месецот. Уникатен дизајн : Летни Фустани За Сонце/ Врвен Фустан На Резервоарот Без Ракави/ Фустани Со Миди Бодикон За Жени/ Секси Фустан Со Исечоци/ Шуплив Фустан/ Фустани Со Страничен Шлиц. лабава фит фустан карактеристики секси v вратот, еднобојна,еластична деколте, симпатична возбуда ѕвонче ракав секси и секојдневен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте ВО НОКМОПО!Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Ви благодариме за разбирањето. роденденски фустани за жени секси долг фустан за деверуша женски вечерен фустан западни фустани фустан со возбуда женски фустан со долга шема шифон макси фустан в фустан со врат фустан со син фустан со светки црни фустани црна свадба фустан за гости темно сив фустан венчаници за жени невеста фустан до подот новогодишни фустани фустан за забава женски фустан со светки плус сини фустани од шифон фустани за жени плус мини фустани фустан од корсет женски кариран фустан во боја. фустан со туника за жени црн макси фустан за жени пролетна мода 2023 цветен миди фустан гроздобер коктел фустан долг свечен фустан за жени мал црн фустан за жени жолт фустан со долги ракави фустан со долги ракави фустан со леопард должина на колена фустан за жени портокалови фустани за деверуша фустан со чај со долги ракави плетени фустани за жени пролет син фустан со долги ракави фустан за излегување фустани за жени фустани за одмор за жени плажа. пуфи фустани за жени цветен макси фустан долг џемпер фустан за жени цветен фустан со долги ракави корсет фустан со долги ракави за жени фенси фустан за жени џемпер фустан жени плус големина свечени фустани за жени фустани за жени пролетен фустан со долги ракави секојдневни фустани за жени 2023 фустан со џемпер со пруги женски фустани за свадба фустан за голф женски фустани за специјални прилики фустан со четврт ракав формални фустани за жени вечерна забава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат