.

.

3-Парче Бег Битка Рафал Врвови Б-201 Кора Од Лимон Ахил Б - 105 З-Ахил Б-104 Виниг Валкири Борбена Игра Бејблејд про Серија Поставена За Деца Деца Роденден Идеја

3-Парче Бег Битка Рафал Врвови Б-201 Кора Од Лимон Ахил Б - 105 З-Ахил Б-104 Виниг Валкири Борбена Игра Бејблејд про Серија Поставена

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Производител на трети страни не е брендиран Такара Томи или Хасбро или Бејблејд ①Пакетот вклучува : овој борбен врвен сет Б-201 Кора Од Лимон Ахил Б - 105 З-Ахил Б-104 Виниг Валкири 3-Парче Бег Што Се Бори Со Рафални Врвови, сет како што покажува сликата. `+Битка Игра Забава●во почетокот треба да се изгради во собата, но откако ќе го направите човекот е забавно за децата.Битката рафал врвови може да пукне во парчиња во битката игри (рафал стапки се разликуваат). Можете да ја почувствувате радоста од борбата во вашата игра. ①Совршен Подарок. Одлична игра за играње со вашето семејство или пријатели. Совршена идеја за подарок за деца.Ова е огромно изненадување за нив. Но, насмевката секогаш вреди. Е добар подарок. ●Безгрижно Купување●30-Дневен период без грижи и, доколку имате какви било прашања, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат