.

.

Допир Од Алиса Милано Возрасни Жени Водат Јакна

Допир Од Алиса Милано Возрасни Жени Водат Јакна

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Други Влакна Затворање на патент. Миење Раце Само. Официјално лиценцирана Нхл Облека. 100% полиестер целосна патент јакна. Тенок одговара со заоблени полите, принцезата шевовите Со Скриени џебови. Поли-исполнет црно тело со ласерски запечатени точка шема. Справете се со логото на тимот на твил, извезено на левиот граден кош и рефлектирачкото печатење на името на тимот на задниот десен панел. Верувале или не, сезоната е пред нас! воздухот можеби станува поладен, но игрите само се загреваат. Останете удобни и топли во ова прекрасно парче надворешна облека Од Допир На Алиса Милано. Оваа јакна е одлична за носење кога ќе излезете да ги подготвите елементите за да извршувате секојдневни работи или ако се упатите кон арената. Совршен за еден ден во внатрешноста на ледената арена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат