.

.

Квантните Лаборатории Вклучуваат Детска Четка За Заби Вшмукување Чаша-Меки Влакна-Избрани Забавни Бои-Лесен Зафат - 4 Пакет

Квантните Лаборатории Вклучуваат Детска Четка За Заби Вшмукување Чаша-Меки Влакна-Избрани Забавни Бои-Лесен Зафат - 4 Пакет

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

ОДЛИЧНА ХИГИЕНА : треба да се направи четка за заби имајќи ја предвид одличната хигиена Оваа четка за заби за деца беше прецизно дизајнирана со хигиена како задолжителна! Дизајнот на главата на четката е направен за да може да стигне до тешко достапните места, одржувајќи ги забите на вашите деца во врвна форма!. РАЗНОВИДНОСТ : Овој шарен пакет доаѓа со многу препознатливи бои! Лесно да се знае кој е четка за заби е кој е! Оставете го погодувањето во минатото!. ДИЗАЈНИРАНА ВНИМАТЕЛНО : Од врвот до дното, оваа четка за заби беше дизајнирана да биде безбедна во сите раце. Оваа четка за заби е одлична за млечни заби, па дури и за мали деца со растечки заби! Неверојатните меки влакна нежно ги мијат непцата и забите на вашите деца!. ИЗДРЖЛИВИ и МЕКИ РАЧКИ : Не е изненадување што децата ги испуштаат работите. Овие неверојатни четки за заби беа дизајнирани имајќи ја предвид безбедноста. Рачките се врежани совршено за да одговараат дури и на најмалите раце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат