.

.

Конг Основната Сила Лак Вратоврска-Долготрајни, Интерактивни Куче Играчка Совршен За Силни Џвакачи - Цврст &засилувач; Иновативен Дизајн Чисти Забите &засилувач; Н?

Конг Основната Сила Лак Вратоврска-Долготрајни, Интерактивни Куче Играчка Совршен За Силни Џвакачи - Цврст &засилувач; Иновативен Дизајн Чисти

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на игра : играчките Со Основна Јачина се изградени да траат долги сесии за џвакање и преземање и сигурно ќе донесат возбуда додека обезбедуваат продолжени сесии за играње на патот Чистење на забите : зборовите со надворешна текстура додаваат на забавата и имаат дополнителна корист од чистење на забите и непцата. Издржливост : армираните слоеви во јадрото додаваат дополнителна цврстина што го прави одличен за џвакачи. Интерактивна Играчка : Идеална За независна игра и интерактивно фрлање и враќање, Јачината на КОНГ сигурно ќе ги воодушеви најразиграните кучиња. Kong Corestresth ® е изграден да трае и сигурно ќе донесе возбуда додека обезбедува продолжени сесии за играње на патот. Издржливото повеќеслојно јадро изработено од КОНГ се спротивставува на долготрајните сесии за џвакање додека се среќава со природните инстинкти за џвакање на кучето. Засилените слоеви во јадрото додаваат дополнителна цврстина што го прави одличен за џвакачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат