.

.

Винод 5Л Нерѓосувачки Челик Внатрешен Капак Сендвич Дното Притисок Шпорет, 5-Литар

Винод 5Л Нерѓосувачки Челик Внатрешен Капак Сендвич Дното Притисок Шпорет, 5-Литар

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Максимална безбедност, со систем за ослободување на заптивки и топлив сигурносен вентил Нерѓосувачки челик обезбедува хигиенски и контаминација бесплатно готвење. Рачка отпорна на топлина, дизајнирана да одговара на кривината на вашата дланка. Можете да испарите свеж зеленчук, да направите вкусна супа и сосови или солени јадења од ориз и дал за неколку минути. Тоа запечатува во вкусот и хранливите материи на вашата храна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат