.

.

Менс Мајами Кубански Синџир На Врски За Мажи Ледено Сребро Злато Мајами Кубански Ѓердан Блинг Дијамант Хип Хоп Кутија За Подароци За Накит

Менс Мајами Кубански Синџир На Врски За Мажи Ледено Сребро Злато Мајами Кубански Ѓердан Блинг Дијамант Хип Хоп Кутија За Подароци За Накит

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Quban ЃЕРДАНИ големина} машки ѓердан должина : 40 см (16 инчи) / 45 см (18 инчи) / 50 см (20 инчи) / 60 см (24 инчи), Ширина На Синџирот : 1,4 см Бои : роза Злато/Злато/сребро синџир ѓердан. И совршени за мажи и за жени. €ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА}Моден дизајн За љубител на хип хоп, цврст и едноставен. Овој синџир за мажи од златен ѓердан е направен со 18к позлатен и сребрен. Нашиот синџир на јака ќе работи како подарок и за мажи и за жени. Мажите накит додава дека блинг допир на глам за сите прилики. Qling BLING_ нашиот Кубански ѓердан е изработен од висококвалитетна легура и проѕирни штрасови, издржлив. Рачно изработен процес за да се обезбеди блинг блинг мажите синџири да бидат скапоцени и сјај повеќе. Сите аааа+ кристали се рачно инкрустирани од занаетчии. Прекрасни и блескави дијамантски синџири за мажи и жени. ●СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ПРИГОДА}машките синџири доаѓаат во луксузна персонализирана кутија за подароци, нашиот синџир ќе биде најдобриот хип-хоп подарок. Кубанскиот синџир на врски за жени покажува личност во секое време, насекаде.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат