.

.

Тимски Спортови Америка Нфл Канзас Сити Шефови Супербоул 57 Шампионат Црн Паричник | Двократно | Официјално Лиценцирано Лого Со Печат | Изработено Од Кожа | Пари И Ор?

Тимски Спортови Америка Нфл Канзас Сити Шефови Супербоул 57 Шампионат Црн Паричник | Двократно | Официјално Лиценцирано Лого Со Печат | Изработено

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мери 4,3 х 3,2 инчи Стилски земете го вашиот омилен тим со вас насекаде каде што одите и одбележете Го Вашиот Супербоул лви шампион Канзас Сити Шефови!. Доаѓа во класична црна боја со официјално лиценцирано лого на тимот и супербоул на безвременски двократен дизајн на паричник. Изработена од вистинска, ситнозрнеста кожа која е издржлива и долготрајна за да можете да се држите до овој момент во годините што доаѓаат. Многу џебови совршени за чување на сите ваши картички и готовина додека ги чувате безбедни. Стилски додаток кој исто така прави одличен подарок за секој обожавател на Шефовите На Канзас сити.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат