.

.

Женски Резервоари Трендовски Печатење Мајка Ден Мајка Кошула Лето Ракави Фитнес Секојдневен Елек Маица Пуловер Туники

Женски Резервоари Трендовски Печатење Мајка Ден Мајка Кошула Лето Ракави Фитнес Секојдневен Елек Маица Пуловер Туники

DEN 8.80
Залиха
Достапно за нарачка

кошули со долги ракави за жени Произведено во САД или Увезено! Време на логистика : 10-15 дена; Забрзана логистика : 7-10 дена ШЕМА НА ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ/ДЕВОЈКИ : Животински Принт, Аргил,Камуфлажа, Цртан Филм, Кариран, Шеврон, Цветен, Овошје, Геометриски, Срца, Шевронен, Пес, Печатење Букви, Моаре, Пејсли, Карирани, Точки, Цврсти, Ѕвезди, ШАРЕНИ///ЖЕНСКИ ВРВОВИ ТИП НА РАКАВ : ракав со балон, ракав за капење, ракав за ѕвонче, епископски РАКАВ, Ракав ЗА ПЕПЕРУТКА, Ракав За Капа, Ракав За Наметка, Ладен Ракав За Рамо, Ракав За Манжетни, Ракав За Треперење, Ракав За Кимоно, Ракав За Фенер, Ракав За Нога Од Овчо Месо, Надуен Ракав, Раглан РАКАВ, Ракав За Возбуда, СПЛИТ РАКАВ///женски стил на вратот на кошулата : асиметричен врат, вратот на бродот, вратот на чокерот, ВРАТОТ НА ЈАКАТА, Вратот На Екипажот, Вратот На Крстот, Вратот На Оглавникот, Вратот На Хенли, Висок Врат, Вратот На Качулка, Вратот На Клучалката, Вратот На Мандарината, Вратот На Потсмев, Вратот На Изрез, Вратот На Рамото, Вратот На Едното Рамо, вратот На морнарската јака, ВРАТОТ НА ТОПКАТА, шал вратот, пресече вратот, Квадратни Вратот, душо вратот, ВРАТОВРСКА ВРАТОТ, ЖЕЛКА ВРАТОТ, V Вратот. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! Почитувани клиенти, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа! НАЈДОБРОТО ШОПИНГ ИСКУСТВО. Затворање на ј-Клип. Упатства За Нега На Производи : Само Хемиско Чистење, Машинско Перење, Само Миење Раце!. ●УДОБНАТА ТКАЕНИНА вклучува меки, дишечки, удобни и пријатни за кожата ткаенини ви носат добро искуство со носење. Нека поминете пријатен ден во поудобно опкружување. Ако барате врв со кој сте задоволни, овој врв е дефинитивно оној за вас!. ●СПЕЦИЈАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ на ДАМСКАТА КОШУЛА ● Абсорбантна, Прилагодлива, Дише, Лесна, Фитил За Влага, Брзо Сушење, Реверзибилна, Растеглива, Заштита Од Сонце, Тип На Вклопување Без Брчки/////Кошула : Атлетско Вклопување, Класично Вклопување, Монтирано, Лабаво Вклопување, Модерно Вклопување, Преголемо Вклопување, Редовно Вклопување, Опуштено Вклопување, Слабо Вклопување, Тенок Фит, Скроено Вклопување. ●ЖЕНСКА КОШУЛА пригода, Годишнина, Partyенска Забава, Моминска Забава, Крштевање, Роденден, Божиќ, Синко Де Мајо, Причест, Велигден, Свршувачка, Ден На Татковците, Дипломирање,Ноќта На Вештерките, Меден Месец, Домаќинство, Ден На Независноста, Марди Грас, Меморијален Ден, Ден На Мајките, Ново Бебе, Нова Година, Матурско Враќање Дома, Ден На Свети Патрикс, Денот На Благодарноста, Валентин ДЕН, СВАДБА, ДЕН НА ЖЕНАТА. капа ракав женски краток ракав и раглан екипаж во боја блок обични лабави маици врвови жени плус големина летни врвови чипка со кратки ракави врвови од туника со плиси блузи женски дуксер со екипаж со долги ракави дуксер на екипажот дуксер на екипажот јуниори дуксер на екипажот на екипажот дуксер жени симпатична дуксер на екипажот преголем дуксер на екипажот женски секојдневен плетен пуловер со долги ракави со страничен шлиц. костум елек за мажи работа елек за мажи рефлектирачки елек за кучиња црвен елек жени машки елек зимски елек за жени црн женски елек елек за телесна тежина елек за мажи божиќен елек зимски елек за мажи елек за мотоцикли елек елек за деца елек за елек за женски елек пуфер елек женски елек женски зелен елек исечен пуфер елек бел елек жени загреан елек за мажи машки елек црн елек жени ловечки елек од портокал женски елек плус големина пуфер елек загреан елек жени пот елек.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат