.

.

Моши ивизор Аг Анти-Отсјај Заштитник На Екранот за iPhone 6 плус

Моши ивизор Аг Анти-Отсјај Заштитник На Екранот за iPhone 6 плус

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Целосна заштита на екранот од работ до раб за закривена рамка Патентираната технологија овозможува миење и повторно нанесување на i Visor. Инсталација без напор, 100% без меурчиња. Подобрена заштита од гребење и отпорност на дамки. i Visor AG е мат, заштитник против отсјај на екранот кој обезбедува целосна заштита од раб до раб за покривање на целиот закривен екран на вашиот i Phone 6 плус. За разлика од другите заштитници на екранот, патентираната технологија на i Visor овозможува инсталација без напор и гарантирано ќе биде 100% без меурчиња. i Visor AG е површински обработен за зголемена заштита од гребење, отпорност на дамки и својства против отсјај, додека ја задржува максималната јасност и го покрива целиот екран на i Phone од работ до работ. Гаранти л ' етроит соработка влез Хај-Тек Плејс и сес фурнисерс ноус пермет де вус предлагач уне гаранти комерцијале де 1 ан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат