.

.

Степен Максимална Наплата Епсом Сол &засилувач; Ментол

Степен Максимална Наплата Епсом Сол &засилувач; Ментол

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Специјално формулиран сапун за активни луѓе за да можете длабоко да го исчистите и освежите додека ги оживувате телото и умот Со Епсом сол, електролити и Ментол. Степен Мажи Максимално Закрепнување Длабоката Чиста Сапуница ја чисти нечистотијата, бактериите и бактериите за чисто, заживувачко чувство по активниот ден. Наполнете по еден ден активност со овој сапун за чистење, кој се одликува со заживувачка технологија за мириси за зајакнување На расположението на Ментол. Степен Мажи Максимална обновување бар сапунот со моќност на топла вода ве остава да се чувствувате чисти, опуштени и подготвени да преземете што е следно. Овој сапун од 3 во 1 бар е совршен за длабоко чистење и освежување на вашето тело, раце и лице. На Степен, сакаме да инспирираме доверба во сите да се движат повеќе. Ние сме тука да го поддржиме вашето патување низ Нашите максимални производи за туширање и бања за Обновување кои се дизајнирани да ве одржуваат во движење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат