.

.

Кученце Фете Над-Глава Куче Темперамент Без Задави Без Повлече Прилагодливи Градите Појас Одење Обука За Мали И Средни Куче-Сино-М

Кученце Фете Над-Глава Куче Темперамент Без Задави Без Повлече Прилагодливи Градите Појас Одење Обука За Мали И Средни Куче-Сино-М

DEN 478.40
Залиха
Достапно за нарачка

Модерен Темперамент за вашето куче : Доти и Цик-шема и цврста шема Во ремен за кучиња Во стилот На Главата Безбедно : Нашиот ремен е изработен од висококвалитетни материјали и издржлива тока за да го одржува вашето куче безбедно. Без Влечење / Без Задави : Намалете го влечењето, зголемете ја контролата врз вашето кученце и намалете го стресот на вратот и зглобовите. Карактеристики : етикета Од Пупија гума, заден метален Д-прстен и прилагодлив појас со затворање на бравата. Големина : Средно : 12,6 "Вратот, 15,7" ~22,0 " Градите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат