.

.

Стерлинг Сребрени Обетки Обетки, 3-6 Пара, Кружни Јасни Кубни Цирконски Обетки За Чувствителни уши цени …

Стерлинг Сребрени Обетки Обетки, 3-6 Пара, Кружни Јасни Кубни Цирконски Обетки За Чувствителни уши цени …

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Цврсти 18к Позлатени С925 Стерлинг Сребрени Обетки. Овие прекрасни обетки се обложени со 14к злато за да се обезбеди долготрајна завршена завршница без никел, без олово и хипоалергично. Заборавете на сите оние обетки кои би предизвикале иритации и осип на кожата. Уживајте во нашите обетки со врвен квалитет кои имаат столб што се направени од Сребро. 6 Пара Женски Обетки во 1 Сет. Кубни цирконски обетки е еден од најкласичните накит за жени мажи момчиња и девојчиња. Нашите сребрени обетки се совршени обетки за дневно и ноќно носење, погодни за секој стил, секоја пригода, која било возраст, во секое време. Ако барате совршени кубни обетки Со цирконски обетки, тогаш ве покривме. Овој прекрасен комплет обетки со тркалезно сечење е направен од цирконија со највисок достапен квалитет, ќе ви трае цел живот. Кошницата е цврста сребрена сребрена 4 поставување на предлог. По дизајнирањето на овие класични обетки со обетки, се обидовме да ги направиме што е можно поблескави. Тие носат цврста корпа со 4 огради направена од цврсто сребро 925 за да ја прифатат кубната Цирконија со сигурност и стил. Совршени Кубни Обетки Со Цирконски Обетки. Комплетот обетки со тркалезни обетки Е Изработен од најквалитетна кубна цирконија која ќе трае цел живот. Класата обетки за подароци во посебен момент Како Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденден. 60 Дена Гаранција За Враќање На Парите или Размена. Можете да си ги вратите парите ако не сте задоволни. Или Пуштете ни Е-Пошта за какви било проблеми што ги имате, ние ќе ви дадеме и можеме да ви дадеме добро решение.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат