.

.

Паснауфу Јагнешка Џебна Козметичка Кеса Повеќенаменска, Без Патент Козметичка Патна Торба За самозатворање, Водоотпорна Стп Кожна Торба За Шминка, Мини Торба За С?

Паснауфу Јагнешка Џебна Козметичка Кеса Повеќенаменска, Без Патент Козметичка Патна Торба За самозатворање, Водоотпорна Стп Кожна

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Мултифункционална Торба За Складирање ● ќе добиете 2 парчиња мини торба за шминка во различна големина, големината на малата торбичка за шминка е 4, 4х4, 2 инчи, која може да собере кармин, слушалки итн Големината на торбичката за мини шминка е 2, 8х3, 1инч, која може да собере накит, мали ситници итн. Доволна количина и разновидност на бои црна, сина, зелена и розова што може да ги задоволи вашите дневни потреби за складирање или патување. ●Без Дизајн На Патент Пренослива Козметичка Кеса●оваа мала пренослива козметичка кеса за чанта нема дизајн на патент, со запечатени шрапнели, лесно можете да пристапите до содржината на торбата со операција со една рака. Шрапнелот од галванизирано железо може брзо да се врати по притискање и материјалот не е лесен за деформација и ' рѓа, без разлика како ќе ја фрлите торбата, таа нема да испадне и да се оштети. ●Торба За Складирање За Заштита Од Апсорпција На удари ● Оваа мини торба за складирање на патувања изработена од водоотпорна и мека стп кожна ткаенина со еластичен допир што може да спречи навлажнување на работите внатре и внатрешниот слој на оваа торба е велур, кој може да го заштити накитот или кој било друг од гребење и судири. ●Водоотпорна Торба За Складирање Кожа ● оваа козметичка торба од џеб од јагнешка кожа изработена од водоотпорен висококвалитетен стп кожен материјал, може да се стави во голема торба, лесна за носење и не грижете се дали ќе се оштети мини торбата за складирање. Оваа водоотпорна торбичка за шминка за жени е совршен избор за чување шминка или најважни работи како што се слушалки, кармин, накит, клучеви и така натаму. ●Торба За Складирање За Заштита Од Апсорпција На удари ● Оваа мини торба за складирање на патувања изработена од водоотпорна и мека стп кожна ткаенина со еластичен допир што може да спречи навлажнување на работите внатре и внатрешниот слој на оваа торба е велур, кој може да го заштити накитот или кој било друг од гребење и судири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат