.

.

УЛТА Убавина Кутија Уметник Издание 60 Парче Розова

УЛТА Убавина Кутија Уметник Издание 60 Парче Розова

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

60 парче комплет со еднократно случај Суровост Слободен. Мешавина И Пигментирани. Случај вклучува : 36 Сенки За Очи, 4 Сјајни Врвни Палта, 3 Прашоци За Веѓи, 2 Моливи За Очи, 2 Сјаеви За Усни, 2 Проегирни Сјаеви За Усни, 2 Руменила, 2 Хајлајтери, 1 Бронзер, 1 Восок За Веѓи, 1 Гел за Веѓи, 1 Прајмер За Сенки За Очи, 1 Прајмер За Основање, 1 Двојна Завршена Сенка За Очи И Четка За Веѓи, 1 Четка За Руменило.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат