.

.

Купете Кул Кошули Дами Форд Мустангот Џеб Печатење V-Вратот Кошула

Купете Кул Кошули Дами Форд Мустангот Џеб Печатење V-Вратот Кошула

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Поли, Памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Вградена женска кошула со врат со форд Мустангот како џебен принт. Направено со мешавина од памук/поли. Достапно Во големини Мали преку 2 XL. машинско перење ладно со слични бои; сува ниска топлина. Ве молиме запомнете : оваа кошула нема џеб. Ова дами внек прави совршен подарок за секој обожавател На Форд Мустангот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат