.

.

Оукцити брада. - Шумски Ренџер - 2 Унца-Мелем За Брада-Бор - Кедрово Дрво - Регенератор За Брада

Оукцити брада. - Шумски Ренџер - 2 Унца-Мелем За Брада-Бор - Кедрово Дрво - Регенератор За Брада

DEN 207.52
Залиха
Достапно за нарачка

Сува и Чешачка брада - Нашиот Мелем за Брада ја условува вашата коса до коренот и помага да се спречи суво чешање на кожата Навлажнувачки и Негување - користевме специфични состојки кои ја навлажнуваат и негуваат и вашата кожа и коса. Вашата брада ќе има луксузно чувство и сјај и ќе изгледа и ќе се чувствува најдобро. Безбеден За Сите Типови Кожа и Коса - Нашиот Мелем е формулиран да биде нежен и безбеден за сите видови коса и кожа. Рачно изработен во САД - Нашиот Мелем за Брада е изработен рачно овде во Рали, НЦ во мали серии, така што секој детал оди во овој мелем може да биде прецизен и да обезбеди најдобар мелем за климатизација. Предложена Употреба-Нашиот Мелем може да се користи секојдневно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат