.

.

Еднократно Преклопно Креветче За Патување, Лесна Преносна Игралиште, Лесно Спакувано Игралиште Со Удобен Душек и Мрежеста Облога За Дишење За Доенчиња и Мали Деца

Еднократно Преклопно Креветче За Патување, Лесна Преносна Игралиште, Лесно Спакувано Игралиште Со Удобен Душек и Мрежеста Облога За Дишење За

DEN 201.60
Залиха
Достапно за нарачка

ПРЕНОСЛИВ-скокачката игралиште е компактна, лесна, пренослива и удобна Подготвени за неколку секунди со лесни за составување столбови. Вклучената торба за носење го олеснува користењето внатрешно и надворешно. Обложениот под, покриените решетки му овозможуваат на вашето бебе да игра пријателски и среќно да спие. ЗАТВОРЕНО патничкото креветче може да се користи во дневната соба, просторијата за играње, плажата, паркот и многу повеќе. ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВ-Компактен дизајн погоден дома и во движење. Дизајниран со едноставен преклоп и оди дизајн. Лесно се поставува и спушта за неколку секунди. Вклучено торбичка за носење со ремен за рака за лесно носење. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-подлогата и поставата за душеци за играње се изработени од мрежа што дише, водоотпорна и лесна за чистење материјал. Ременот спречува лизгање на душекот. Силна и издржлива рамка која може да собере до 120 килограми. Димензиите се 23,6 х 45,3 х 31,5 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат