.

.

ЛКРИ Пепелашка Принцеза Шминка Огледало Бајка Цртан Филм Филм Џеб Шминка Огледало Бајка Чевли Филм Подарок

ЛКРИ Пепелашка Принцеза Шминка Огледало Бајка Цртан Филм Филм Џеб Шминка Огледало Бајка Чевли Филм Подарок

DEN 1032.00
Залиха
Достапно за нарачка

● Ова е рачно козметичко огледало, кое е отпечатено со анимираната шема На ПринцезатаСовршен подарок за високи љубители на анимација или филм. €Анимација Лично патување шминка огледало за љубителите на анимација, совршен подарок за навивачите. ●Ова огледало за шминка е лесно за носење и лесно може да се стави во чанта, торба за шминка во секое време, насекаде и да ја одржува шминката убава. Мало козметичко огледало погодно за девојки и дами. ●Компактното огледало може да се прошири на 180 ° кога ќе се отвори, а едно од огледалата може да го зголеми вашето лице, кое е тврдо и не се деформира лесно и не избледува.Ова огледало е широко околу 2,48 инчи и дебело 0,49 инчи. ●Ова Огледало за Шминка спакувано во мала кутија за пакување И Подготвено за Давање Подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат