.

.

Аномија Деца. Популарна Забавна Детска Игра. Одлично За Семејна Игра Ноќ &засилувач; Патеки

Аномија Деца. Популарна Забавна Детска Игра. Одлично За Семејна Игра Ноќ &засилувач; Патеки

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

ОД ПРЕТХОДНИ ЧИТАТЕЛИ ДО ВОЗРАСНИ : Секој може да ужива во лудата, високо-енергетска забава НА АНОМИЈА - не е потребно читање! ЗАБАВНИ СЕМЕЈНИ ИГРИ : Брза, семејна едукативна игра за три до шест играчи кои нудат забава и смеа за мали деца и родители. Голема детска игра со карти!. ПОДАРОЦИ за ДЕЦА : Разиграно илустрирани И лесни За учење, Децата Со Аномија е навистина забавна игра за сите возрасти што ќе ги натера младите играчи да ги изострат своите брзи памет, визуелна перцепција и вештини за говорен јазик, додека имаат експлозија. ИГРАЧКИ ЗА УЧЕЊЕ И ОБРАЗОВАНИЕ : Играчи 3-6 Возрасти 10+ 20+ Мин Време На Играње Димензии На Предметот : 5,25 х 3,75 х. ИГРА СО КАРТИ ЗА СЕМЕЈСТВА|ДЕЦА ПАТУВАЊЕ АКТИВНОСТ : Содржина : Две Аномија Деца палуби, секој со 48 слика картички, 6 вајлд картички, инструкции во патување големина картичка кутија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат