.

.

Samsung 128gb Evo Плус Микро SDXC Мемориска Картичка Класа 10 За Паметни Телефони Работи СО LG G8X ThinQ, LG Stylo 6 Телефон Класа 10 Пакет со 1 Сѐ, Но Stromboli MicroSD &засилувач; Sd Картичка Читач

Samsung 128gb Evo Плус Микро SDXC Мемориска Картичка Класа 10 За Паметни Телефони Работи СО LG G8X ThinQ, LG Stylo 6 Телефон Класа 10 Пакет

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува (1) 128gb мемориска картичка (Samsung Evo Plus) со адаптер И (1) Сѐ, Освен Stromboli Читач На Картички Со Повеќе слотови-Вклучува Sd, Micro SD (TF), M2 и ms слотови за лесен трансфер Брза брзина на читање до 130 MB/s за висококвалитетни слики и видео. Овој основен додаток за таблети Е оценет Со Брзина Класа 10, uhs-I, U3, V30, A2 за високи перформанси и 4k Ултра HD снимање видео, слики со висока резолуција, мобилни игри, музика и многу повеќе. Мемориските картички Samsung се Водоотпорни, отпорни на Абење, рендгенски доказ, Отпорни на Температура, отпорни На Магнет, отпорни на Капки. Компатибилен Со КОМПАТИБИЛЕН СО LG G8 X Thin Q, Stylo 6, K31 и други sdhc компатибилни со разни други LG модели напојувани Од Android. Извлечете максимум од вашиот паметен телефон или таблет КОМПЈУТЕР со Микро Мемориската Картичка ЕВО+ НА Самсунг. Оваа мемориска картичка со висока издржливост има супер брзи брзини за пренесување музика, фотографии, видеа или видео игри и Е овозможена ЗА снимање фотографии и видео со висока резолуција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат