.

.

Морска Форма Женски Дводелни Костими За Капење Завиткајте Предни Бикини Долен Стомак Со Висок Струк Контролни Костими За Капење Со Гроздобер Принт Костими За Капе

Морска Форма Женски Дводелни Костими За Капење Завиткајте Предни Бикини Долен Стомак Со Висок Струк Контролни Костими За Капење Со Гроздобер

DEN 407.84
Залиха
Достапно за нарачка

82% Полиестер, 18% Спандекс Ремен, затворање На Ремени. Измијте Во Ладна Вода. Уникатен Вкрстен Дизајн-ретро и свеж стил на дизајн на вкрстени гради и набори на градите се многу секси и шармантни. Гроздобер костим за капење е комбинација на судир на моделот,а дизајнот на ременот на дното го повторува моделот на врвот, што покажува повеќе млади и виталност без да се грижи дека ќе биде навлезено. Женските ремени за костими за капење во бикини обезбедуваат многу поддршка за вашата биста и грб, и тие се прилагодливи одзади за да ви дадат персонализирано вклопување за секое носење. И бикини постави деликатни ремени за да ви дадат поостри раменици и го нагласува деколтето. Костими за капење со висок струк и високо исечени бикини со ефект на контрола на стомакот, ви помагаат да ги покриете проблематичните области и да изгледате слабеење и ласкање. Погоден за носење сцена : Женски Костуми За Пливање За повеќето прилики, базени, забави на плажа, летни одмори, топли пролетни бањи и други настани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат