.

.

Унисекс Хаваи Кошули Жени И Мажи Кратки Ракави Свети Патрик Ден 3Д Смешно Печатено Копче Надолу Ревер Блуза Блузи

Унисекс Хаваи Кошули Жени И Мажи Кратки Ракави Свети Патрик Ден 3Д Смешно Печатено Копче Надолу Ревер Блуза Блузи

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс Унисекс Хаваи Кошули Жени И Мажи Кратки Ракави СВЕТИ Патрик ДЕН 3Д Смешно Печатено Копче Надолу Ревер Блуза Блузи Направени Во САД и Увезени!. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! Почитувани клиенти, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа! НАЈДОБРОТО ШОПИНГ ИСКУСТВО. Повлечете го затворањето. Упатства За Нега На Производи : Само Хемиско Чистење, Машинско Перење, Само Миење Раце!. ВРВНИ ЖЕНСКИ ВРВОВИ : ова лето графичките врвови од сончоглед за жени се изработени од висококвалитетен материјал. 65% памук, 35% полиестерска маица. удобно и има добар дел. удобни маици печатени од сончоглед, новина смешни кошули од сончоглед врвни жени.мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. 2023 МОДЕН ДИЗАЈН : Пролет Летни цветни кошули за жени. уникатен и симпатичен дизајн.класичен круг вратот дизајн мета, кратки ракави кошули. женската графичка маица за кампување е едноставна, но енергична, покажете го вашиот шарм. основни маици со предна декорација за печатење сончоглед, ќе ви се допадне. ПРЕФЕКТОТ ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПРИГОДА : совршена маица за пролет, лето, aut и зима. особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. совршен подарок за денот на мајката, роденден, карневал, годишнина, дипломирање, денот на вљубените, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, божиќ, нова година итн. овие смешни врвови на букви се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат. спакувајте кратки долги ракави женски врвови памук долги/кратки ракави маица v вратот под маици женски кратки ракави длабок v вратот само вратоврска предна култура врвот блуза бела жени краток ракав длабок v вратот само вратоврска фонт врвот блуза женски блузи и блузи долг ракав за работа плус туника завиткајте кошули симпатична рамо чипка жени долги ракави работни блузи и блузи за канцеларија женски цврсти елегантни машна вратоврска вратот долг ракав работа канцеларија блуза врвот жени блузи и блузи долар лето еластична боди маица шо. женска маичка секси секојдневен врв жените гледаат низ мрежест кроп топ проегирен од врвовите на рамената за жени плус големина секси долги ракави лето краток ракав црна култура црвена бела 80 тите надвор од врвовите на рамената за жени плус големина 3x лето црна виолетова краток ракав секси надвор од врвовите на рамената за жени за забава црно надвор од врвовите на рамената за жени секси надвор од врвовите на рамената за жени со долги ракави женски долг ракав/краток ракав блуза на рамото ја надополнува мама кошулата мајчинство ма.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат