.

.

Хучу Пренослива Торба За Чешлање Мачки, Торба За Врзување Торба За Капење Мачки, Издржлива Туш Кабина За Перење Миленичиња Прилагодлива Торба За Перење Мачки Проти

Хучу Пренослива Торба За Чешлање Мачки, Торба За Врзување Торба За Капење Мачки, Издржлива Туш Кабина За Перење Миленичиња Прилагодлива

DEN 1121.60
Залиха
Достапно за нарачка

Прилагодлива торба за капење мачки, може ефикасно да спречи гребење или гризење на мачките додека ја бањате мачката Торбата за капење мачки е дизајнирана со врвки за влечење и патент, лесно е за вашата мачка да пристапува внатре и надвор, погодно е да ја прилагодите затегнатоста на вашата мачка, отпорна на гребење и залак и издржлива. Идеален за чистење на чешлање мачки, кастрење на нокти за туширање за перење бања. Димензија : апликација.55х32см/21, 65х12, 6ин. Пакетот вклучува : 1 компјутер x Мачка Чешлање Торба. Пакетот вклучува : 1 Еез х Чешлање На Мачки Багтип : Чанта За Чешлање Мачки Боја : Розова, Сива, Зелена (опционално)Карактеристики : Торба За Чешлање Мачки, Мрежа за Туширање За Перење, Прилагодлива Дише, Воздржаност Против Гребење Багдимензија : апликација.55х32см/21, 65х12, 6инквантитет : 1 Pc Applications : За Бања За Мачки Туш За Миење Нокти Материјал : Крпа100% сосема нова и висококвалитетна белешка : 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат